Youtube заблокував канал прем’єра-втікача часів Януковича

-

Читайте также

Колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, який у 2014 році втік до Росії, заявив, нібито Сполучені Штати мстяться йому за його позицію щодо Білорусі, де з 9 серпня тривають антиурядові протести, повідомляє «Українська правда».

За словами політика-втікача, в ніч на 29 серпня його канал на Youtube був заблокований «за порушення експортного законодавства». Азаров обурився цим фактом, адже його канал налічував понад 200 тисяч фоловерів, а загальний перегляд матеріалів і коментарів «перевалив за 55 мільйонів». При цьому він зазначив, що не збирається «все це так залишити», тому планує заново відкрити новий канал на американському Youtube.

«США мстяться мені за підтримку Білорусі. Мій канал на Youtube заблокований. Відразу Youtube самовільно відмовив у доступі до інформації мільйонам людей. Позбавив їх можливості дізнатися мою точку зору. Що це, як не політична цензура?! І вона давно стала фірмовою рисою керівництва Google: там безжальною рукою вичищають все, що не відповідає інтересам Вашингтона», — обурився Азаров.

Як повідомляла група «ІС», колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров мешкає в РФ, де володіє кількома ділянками і особняками на елітній Рубльовці під Москвою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Прогноз погоди: сильний поривчастий вітер принесе в Україну потепління

Невдоволених погодою буркотунів, які вважають, що навкруги лютий холод, бабиного літа вже годі чекати, очікує сюрприз. За прогнозом Sinoptik.ua, у...