ГоловнаНовиниЯкість і надійність українських безпілотників зацікавила Пентагон – ЗМІ

Схожі публікації

Якість і надійність українських безпілотників зацікавила Пентагон – ЗМІ

Американські компанії залучають українських виробників для створення сучасних БпЛА для армії США, оскільки власні розробки виявились ненадійними на полі бою. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Wall Street Journal.

Оборонні американські стартапи об’єднали зусилля з українськими виробниками для створення більш досконалих дронів і за меншу ціну. Як наголошується в публікації, американські стартапи витратили мільярди доларів венчурного капіталу в надії розробити невеликі безпілотники, які потрібні Пентагону для майбутніх конфліктів. Але багато хто з них виробляє тільки дорогі літаки, які не дуже добре літають. Тим часом українські виробники безпілотників освоїли масове виробництво безпілотників, незважаючи на обмежені ресурси, і шукають нових клієнтів і капітал.

Торік південнокаліфорнійський стартап CX2 уклав угоду щодо встановлення свого програмного забезпечення і датчиків на українські безпілотники. Ця угода отримала схвалення з боку одного з підрозділів збройних сил США і незабаром може стати предметом озброєння американських військ.

“Жодна американська компанія не може конкурувати з Україною”, – сказав співзасновник CX2 Натан Мінц.

Невеликі автономні безпілотники необхідні і є пріоритетом фінансування, наголосили в Пентагоні.

Підрозділ оборонних інновацій (DIU), підрозділ Міністерства оборони США, який постачає нові технології для армії, уклав контракти з двома українсько-американськими партнерствами. Компанії випробують свої далекобійні ударні безпілотники цієї весни в Україні, де вони виробляються, а потім отримають можливість поборотися за виробничі контракти з Пентагоном.

Інший стартап із Піттсбурга, KEF Robotics, створив спільне підприємство з українською компанією Sensorama Lab для створення програмного забезпечення і сенсорних систем у Києві, які дадуть змогу дронам орієнтуватися в перевантаженому повітряному просторі та знаходити цілі, залишаючись при цьому відносно непоміченими. Спільне підприємство під назвою Blue Arrow отримало замовлення від європейських військових і залучає фінансування від американських венчурних капіталістів.

Як повідомляла раніше група “ІС”, Міноборони допустило до використання у Силах оборони БпАК вітчизняного виробництва.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Стрічка новин