Якими були завдання групи «вагнерівців» у Білорусі — версія СЗР

-

Читайте также

Служба зовнішньої розвідки України вважає, що повідомлення про участь українських спецслужб у спецоперації із затримання бойовиків ПВК «Вагнера» у Білорусі є «спеціальною інформаційною операцією», що має «російське походження».

У СЗР заявили, що завданнями цієї операції є:

— Дестабілізація ситуації у Білорусі напередодні та під час президентських виборів.

— Звинувачення українських спецслужб у причетності до організації і проведення операції на території Білорусі і, як результат, втягнення України у міжнародний скандал і підрив її міжнародного авторитету.

— Дискредитація керівництва України з метою зниження рейтингу влади напередодні місцевих виборів.

У СЗР закликали обережно поводитися «з контентом, створеним російськими спецслужбами, що має відвертий антиукраїнський характер і завдає шкоди національній безпеці держави».

Нагадаємо, СБУ вже назвала російським фейком і інформаційним «вкидом» повідомлення про участь спецслужби у спецоперації із затримання бойовиків ПВК «Вагнера» у Білорусі і закликала «не поширювати чуток на користь недружньої держави».

Схожу заяву зробив новопризначений начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Рашисти вдарили ракетою по житловому будинку у Кураховому

Російські війська сьогодні, 13 листопада, завдали ракетного удару по місту Курахове Донецької області. Окупанти поцілили у двоповерховий будинок. Про це...