Як виглядає найдовша в Україні смуга перешкод для розвідників. ФОТО. ВІДЕО

-

Читайте также

На Львівщині, у навчальному центрі Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного було збудовано «Смугу перешкод підрозділів розвідки». Про це повідомляє ресурс parktropa.

За оцінками іноземних інструкторів, зазначена смуга на Яворівському полігоні, є однієї з найдовших і складніших у східній та центральній Європі.

Смуга включає 26 різних перешкод, які розпочинаються з імітації десантування «по-штурмовому» з гелікоптера. А далі кожну з перешкод можна модифікувати на розсуд інструктора. Тобто створювати розтяжки, мінні поля чи навіть засідки.

«Увесь комплекс вимагає від розвідника не лише витривалості й сили. Тут потрібно мати потужний командний дух, аби перемогти свої страхи», – розповів майор Анатолій Кухар.

Нормативний час подолання кілометрової смуги складає 26 хвилин.

На створення цієї унікальної смуги перешкод держава витратила 1 мільйон 600 тисяч гривень.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, на Яворівсьому військовому полігоні збудували навчальне місце «Бій в населеному пункті».

загрузка...

Свежее

Россия резко увеличит военные расходы: что известно

Общий объем военных ассигнований федеральной казны в 2022-24 гг увеличится на 15%, следует из пояснительной записки к проекту бюджета...