Як у Росії розповсюджують фейк ніби Азербайджан використовує українські РСЗВ

-

Читайте также

У Росії поширюють фейк, що Азербайджан нібито використовує українські РСЗВ Бастіон у бойових діях проти Вірменії. На це звернув увагу автор Defence Blog Ділан Малясов, повідомляє «Український мілітарний портал».

Для його розповсюдження використовуються скріншоти з нещодавно оприлюдненого відео міністерства оборони Азербайджану. Оригінальне відео підписано як «Підрозділі Азербайджанської армії наносіть артилерійські удари по позиціях противника»:

Серед іншого на них показана робота реактивної артилерії ЗС Азербайджану:

На відео зображені реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град» на шасі вантажного автомобіля російського виробництва «Урал-4320» з 30 напрямними на 122-мм реактивними снарядами.

РСЗВ БМ-21 «Град» ЗС Азербайджану

Урал-4320 був розроблений для транспортування вантажів, людей та буксирних трейлерів на всіх типах доріг. Споряджена маса (без лебідки) з додатковим обладнанням складає 8025 кг. Використовується для встановлення різноманітного обладнання, серійно виготовляється у Росії на підприємстві «Уральський автомобільний завод» у місті Міасс, що входить до компанії «Група ГАЗ».

У якості ж шасі для РСЗВ «Бастіон» використовуються вантажні автомобілі марки «КрАЗ» українського виробництва:

РСЗВ «Бастіон-1» на шасі КрАЗ

Шасі КрАЗ-6322, на базі якого створений «Бастіон-1», є значно більшим, а його вага у варіанті вантажного автомобіля в залежності від комплектації складає 11300-12700 кг.

Автомобіль високої прохідності КрАЗ-6322, обладнаний бортовою платформою, призначений для перевезення різних вантажів і людей і може експлуатуватися по всіх видах доріг, бездоріжжю і пересічній місцевості.

В залежності від побажання замовника може комплектуватися різними типами двигунів та коробками передач.

Як повідомляла група ІС, на одному з полігонів у районі проведення операції Об’єднаних сил пройшло практичне тренування підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ «Ураган».

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Великобританія ввела санкції проти росіян, які відповідають за мобілізацію

Великобританія ввела санкції проти 22 російських посадовців, які відповідають чи сприяють мобілізації, призову та вербуванню найманців для війни проти...