Як проходить черговий етап державних випробувань ракетного комплексу «Нептун». ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

На державному випробувальному полігоні «Алібей» в Одеській області триває черговий етап випробувань вітчизняного комплексу крилатих ракет РК-360МЦ «Нептун».

Кожна ракета оснащена головкою самонаведення, яка має надвисокі кути огляду, стійка до радіолокаційних завад противника, що необхідно для проходження систем радіолокаційної боротьби корабля. До державних випробувань залучена авіація та кораблі й катери ВМС ЗСУ, повідомляє інформагентство АрміяInform.

Нагадаємо, «Нептун» – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів і транспортів, які діють як самостійно, так і у складі корабельних груп і десантних загонів та берегових радіоконтрастних цілей, у простих і складних метеорологічних умовах, у будь-який час доби й року, за активної вогневої та радіоелектронної протидії противника.

За інформацією Генштабу ЗСУ, після прийняття на озброєння комплекс постачатимуть до ВМС ЗСУ. Україна планує мати для крилатих ракет на озброєнні три платформи. Перша – це мобільні берегові комплекси, які тестують нині, друга – ракетні катери та корвети, третя платформа – авіаційні комплекси.

Як повідомляла група ІС, попередні стрільби в умовах реальних радіоперешкод і з залученням авіації пройшли місяць тому.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российский инвестор отказался от «преуспевающей» шахты в ОРДО

В ОРДО работники «преуспевающей» шахты имени Засядько жалуются, что им не выплатили зарплату за ноябрь прошлого года, перечислили всего...