Як проходить боротьба угруповань агресора за фейковий «федеральний округ»

-

Читайте также

Стрімке проведення російськими агресорами фарсу злочинних «референдумів», «визнань незалежності» та замаху на анексію щодо чотирьох регіонів материкової України має очевидні причини, пов’язані із крахом концепції «спеціальної воєнної операції» та з болісними поразками окупантів у Харківській та Херсонській областях. Про це йдеться у матеріалі Асоціації реінтеграції Криму.

Однак кремль не був би собою, якщо б не став будувати й на цих злочинних процесах системні моделі «освоєння фінансових потоків» відповідними бенефіціарами. Адже зрозуміло, що розбудова карального апарату агресора за умов знищення загарбниками народного господарства окупованих територій буде можливою виключно за рахунок «федерального фінансування», до якого вже стала черга «бажаючих».

При цьому «робочою ідеєю» для відповідних схем пропонується злочинне утворення фейкового «кримського федерального округу», в рамках якого агресор нібито контролюватиме всі окуповані території України.

Примітно, що такі «інсайди» супроводжувалися прогнозами «призначення повноважним представником» такого «округу» сумнозвісного російського шовініста дмитра рогозіна, які потім став «заперечувати» кремль, а сам рогозін почав у відповідь заявляти що він «готовий до призначення».

Інші «витоки» з російської пропаганди обіцяють «віддати» фейковий «федеральний округ» марату хуснулліну, віце-прем’єру агресора, який «відповідав за освоєння федеральних коштів» у окупованих Криму та Севастополі спільно із тамтешньою злочинною «адміністрацією».

У той же час кремлю очевидно, що «суха земля» у сімферопольському «уряді» сергія аксьонова поглине будь-які кошти, а тому не хочуть «класти всі яйця в один кошик», до того ж бездонний. Пропаганда загарбників у цьому вимірі звертає увагу на супроводження фейкових «керманичів» окупованих регіонів до москви з метою «оформлення анексії» колаборантом костянтином бахаревим, який з 2014 року робив злочинну «депутатську та партійну кар’єру» в «єдиній росії».

Водночас насправді цей старий кримський агент російських спецслужб може грати у питаннях фейкового «федерального округу» зовсім іншу роль, ніж хотілося б, наприклад, сергію аксьонову. З іншого боку, не усім ключовим колаборантам загалом вдалося дожити до цього злочинного «свята».

Наприклад, в ніч на 30 вересні у окупованому Херсоні загинув кадровий співробітник російських спецслужб олексій катериничев, так званий «заступник голови» злочинної «регіональної адміністрації».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

СБУ встановила ініціаторів псевдозакону щодо «приєднання» Луганщини до рф

Служба безпеки викрила нових організаторів псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях сходу України. Про це повідомляє Служба безпеки України. У результаті системної...