Як працюють військові метеорологи ЗСУ: подробиці та фото

-

Читайте также

Як мотопіхота в районі ООС тренувалася знищувати ворожі танки. ФОТОРЕПОРТАЖ

На одному із найбільш танконебезпечних напрямків в районі проведення Операції Об'єднаних Сил протитанкові мотопіхотні бригади відпрацювали свої дії під...

«Газпром» упрашивает иностранных инвесторов вложиться в дорогой и сомнительный проект: подробности

Российский "Газпром" провел еще один раунд переговоров с саудовской SABIC по участию в проекте газохимического комплекса на Ямале, предложив...

За взятку «МГБ» в ОРДЛО можно выйти из тюрьмы: бывшие узники сообщили подробности

На территории временно оккупированной Российской Федерацией части Донбасса арестованный может выйти из тюрьмы после того, как заплатит взятку подразделению...

Україна 19 листопада відзначає день працівників гідрометеорологічної служби. В Івано-Франківській бригаді тактичної авіації повітряного командування «Захід» це свято є чи не найважливішим, адже саме метеорологія є основою роботи Повітряних Сил та забезпечує їх успішну діяльність. Недарма військових метеорологів називають «чатовими погоди», адже вони постійно слідкують за її змінами і не залишають цієї справи ні на мить, а людина, яка обрала професію військового метеоролога, кладе на свої плечі чи не найбільшу відповідальність за безпеку польотів, інформує Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України.

За словами начальника метеорологічної служби капітана Сергія Кушніра, робочий день у військових метеорологів триває цілодобово, для забезпечення бойового чергування,

На це виділяються 2 особи: черговий синоптик та молодший метеоспеціаліст.

Гідрометеорологічна служба веде спостереження за синоптичними процесами, які впливають на клімат та обробляє дані з метеорологічних станцій. За допомогою радіозондування проводяться ряд розрахунків для забезпечення безпечних польотів.

Напередодні польотів метеоспеціалісти проводять детальні розрахунки та прогнозування, що забезпечує точність прогнозу та успішність виконання завдання. Оцінка та визначення погодних умов для подальших прогнозів проводиться за допомогою синоптичних карт та спеціальної техніки.

Проте «народні прикмети», як виявляється, також ніхто не скасовував. Ведуться також спостереження за перельотами птахів з метою забезпечення безпеки польотів, враховується їх висота польоту та приблизна кількість.

За словами офіцера, точність прогнозування погодних умов складає 80-90%, що є на сьогодні високим показником. Досягти ж результату 100%, на жаль, є практично неможливим через неточність у розрахунках, які повністю залежать від умов місцевості.

Прогнози в більшості випадків діють 2-3 дні, тобто є короткочасними.

Вдень льотної зміни на прийнятті рішення на польоти начальник метеорологічної служби доповідає керівному та льотному складу синоптичну та орнітологічну обстановку на повітряну розвідку погоди.

У разі очікуваних небезпечних явищ погоди метеорологічна служба попереджає про їх небезпеку. Далі командир приймає рішення щодо проведення, переносу або припиненню льотної зміни. В залежності від метеорологічних умов й приймається рішення, в яких умовах проводити польоти.

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», авіація ЗСУ суттєво наростила свої бойові спроможності.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як мотопіхота в районі ООС тренувалася знищувати ворожі танки. ФОТОРЕПОРТАЖ

На одному із найбільш танконебезпечних напрямків в районі проведення Операції Об'єднаних Сил протитанкові мотопіхотні бригади відпрацювали свої дії під...