Домой Фото Як на Донеччині та Луганщині відновлюють об’єкти критичної інфраструктури: подробиці та фото

Як на Донеччині та Луганщині відновлюють об’єкти критичної інфраструктури: подробиці та фото

Упродовж тижня, із 12 по 17 жовтня, здійснювались заходи з відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-центр ООС з посиланням на Українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Так, від початку тижня були продовжені роботи із будівництва ділянки автомобільного шляху на КПВВ “Золоте” до лінії розмежування в напрямку населеного пункту Первомайськ, що на Луганщині. Українська сторона СЦКК забезпечила контроль дотримання гарантій безпеки і координацію робіт групи розмінування ДСНС України та працівників підприємства.

Крім того, 16 жовтня за зверненням Кодемської селищної ради Бахмутського району Донецької області було розпочато відновлення напірного водоводу Д-1400 підживлення водосховища Вуглегірської ТЕС. За взаємодії української сторони СЦКК та групи розмінування ДСНС забезпечено обхід та обстеження на відсутність вибухо-небезпечних предметів дистанції водоводу за маршрутом Михайлівка Друга — Дачі Бахмутського району, що на Донеччині.

Під час обстеження виявлено сім місць поривів водоводу через зношеність труб. Порив на водоводі призводив до втрати третини об’ємів води. Роботи з відновлення цілісності водоводу працівниками ТОВ “Центренерго” сплановані на наступний тиждень.

Також в районі населеного пункту Новгородське Бахмутського району з метою контролю екологічної безпеки довкілля було забезпечено проведення планових робіт із здійснення забору проб ґрунтових вод у свердловинах навколо шламонакопичувача Фенольного заводу.

Забір проб ґрунтових вод здійснюється щотижня. Станом на сьогодні, за результатами хімічного аналізу, перевищень гранично-допустимих норм не виявлено.

Українська сторона СЦКК і надалі своєчасно та якісно виконуватиме заходи, спрямовані на відновлення пошкодженої інфраструктури та контролю екологічної ситуації на Донбасі, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Росія таємно постачає бойовикам на Донбасі озброєння та військову техніку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу