Як майбутні офіцери опановують ази військової справи у наближених до бойових умовах. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Першокурсники Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» уже кілька тижнів проводять практичні заняття на полігоні.

Під керівництвом досвідчених офіцерів курсанти факультету озброєння та військової техніки навчаються розмінуванню, наданню домедичної допомоги, орієнтуванню на місцевості, виживанню в екстремальних умовах тощо, повідомляє інформагентство АрміяInform.

«Насамперед ми намагаємося дати першокурсникам ази військової справи, якими має володіти кожен військовослужбовець. Заняття проводять у польових умовах, максимально наближених до бойових. Також у ролі керівників на навчальних місцях ми залучаємо офіцерсько-викладацький склад із бойовим досвідом», — розповів офіцер Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» полковник Олег Чернявський.

Під час польового вишколу майбутні офіцери вже відпрацювали підготовку до розвідки та розмінування місцевості, маскування бойової техніки з застосуванням природного та штучного укриття, практично здійснили штурм будівлі та відбили напад умовного противника. Окрім цього, навчилися надавати першу невідкладну допомогу пораненим у польових умовах.

Також одним із етапів практичних занять стало подолання психологічної смуги перешкод. Першокурсники діяли в складі бойових розрахунків, використовуючи тактику дій механізованого відділення. Окрім цього, для психологічної загартованості усі дії супроводжувалися шумовою імітацією.

Як повідомляла група ІС, у Військовому інституті танкових військ НТУ «ХПІ» завершилася посилена підготовка курсантів випускних курсів, яка тривала три тижні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В оккупированном Севастополе россиянин сбывал фальшивые банкноты

В оккупированном Севастополе задержали 25-летнего жителя Новосибирской области, подозреваемого в серийном сбыте фальшивых купюр и хранении наркотиков. Об этом...