Як курсанти-танкісти практикувались в формуванні військового ешелону. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

У Військовому інституті танкових військ НТУ «Харківський політехнічний інститут» завершується посилена підготовка курсантів випускних курсів, яка тривала останні три тижні.

Днями з майбутніми офіцерами було проведено комплексне заняття щодо організації перевезення підрозділів, повідомляє сайт Міноборони.

На навчальних місцях п’ятикурсники практикувались в організації та забезпеченні військових перевезень, порядку формування військового ешелону, особливостей організації перевезення військ різними видами транспорту, організації охорони військових вантажів під час перевезення військ і дотримання заходів безпеки під час військових перевезень.

У ході комплексного заняття курсанти відпрацювали порядок кріплення танку Т-64 на автомобільному напівпричепі та порядок кріплення танку Т-84, БМП-1, БТР-80, ТРМ-80, МТ-ЛБ та УАЗ 469 РХБ на залізничній платформі. Цьогорічні випускники не лише збагатили свої знання щодо порядку розрахунку та планування перевезень, а ще й удосконалили вміння у виконанні навантаження (розвантаження) озброєння та військової техніки на залізничну платформу та автомобільний причеп.

Після проведення комплексного заняття було здійснено підсумковий контроль посиленої підготовки, де курсанти продемонстрували рівень своєї фахової підготовленості. Найдосвідченіші викладачі інституту танкових військ доклали максимальних зусиль для того, щоб майбутні офіцери збагатили свої знання та практичні вміння, які знадобляться їм в майбутньому під час виконання завдань, пов’язаних з організацією та забезпеченням військових перевезень.

Як повідомляла група ІС, танкісти двох бригад морської піхоти провели змагання на полігоні. Під час  навчань танкісти відпрацювали такі вправи, як снайперська стрільба та  танкова «карусель».

загрузка...

Свежее

Державна телекомпанія Чорногорії вибачилась за фейкову новину про «напад України на Луганщину»

В державній телекомпанії Чорногорії RTCG виступили із вибаченням за новину, в якій повідомлялося про начебто «напад України на Луганську...