Як ключовий «кримський» підрозділ агресора розчиняється у степах Херсонщини

-

Читайте также

З початку масштабної російської агресії багаторазово повідомлялося про втрати «126-ї бригади берегової оборони» агресора, яка до лютого 2022 року дислокувалася в окупованому Криму, насамперед – у селищі Перевальне, та в якій «проходило службу» багато кримських «призовників» та «контрактників». Наразі, за умов оголошених українською владою успішних дій Української Армії у північній частині Херсонської області, агресор втратив позиції, які, зокрема займала «126-та бригада».

Про це йдеться у матеріалі Асоціації реінтеграції Криму.

Примітно, що російський пропагандист роман сапоньков став «завчасно виправдовувати» невдачі цього з’єднання відсутністю ротацій та «мобільного резерву», боягузтвом російських танкістів та «навіть» якісними навичками й сучасним обладнанням Збройних Сил України.

Водночас у пабліках окупантів соціальних мережах повідомляється, що начебто станом на вечір 4 жовтня «126-та бригада» окупантів, за умов наступу Української Армії, фактично припинила своє існування, та її залишки були включені у склад інших угруповань агресора. Попри ймовірність дезінформації агресора з цих питань, очевидно що під час відступу із звільнених Збройними Силами України населених пунктів Херсонської області вказане «кримське» з’єднання агресора щонайменше понесло важких втрат.

За цих умов характерними є нові заяви пропаганди російських загарбників про «інспектування» командувачем чорноморським флотом агресора віктором соколовим «бойового злагодження підрозділів мобілізованих резервістів» на «кримському полігоні Опук» де традиційно готували склад «126-ї кримської» та «810-ї севастопольської» бригад агресора. Адже відповідне «гарматне м’ясо» агресора злочинно готується ним саме на заміну «зниклим» у степах Херсонщини «кримським підрозділам» окупантів.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в Херсонській області армії рф катастрофічно бракує особового складу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

В Херсоні електроенергію вже постачають 65% абонентів

У звільненому від російської окупації Херсоні до енергоживлення підключено вже 65% абонентів. Про це повідомив на брифінгу заступник голови...