Як канадські інструктори готують морських піхотинців в Україні. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

На полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів бійці 35-ї окремої бригади морської піхоти відпрацювали бойові стрільби відділень. Заходи відбуваються за участю представників Збройних сил Канади в межах навчально-тренувальної місії Operation UNIFIER.

Темою чергових занять стали бойові стрільби у складі відділень. Насамперед командири відділень під керівництвом українських інструкторів провели докладний інструктаж на макеті місцевості, пише «Український мілітарний портал».

Використовуючи підручні засоби, командир відділення наочно демонструє кожному військовому його маневр, щоб він міг чітко усвідомити бойове завдання, завдання свого підрозділу, своє місце в бойовому порядку, щоб діяти злагоджено й успішно.

Відділення 35-ї бригади пересувалося на бронеавтомобілі “Варта”. За легендою, на відкритій місцевості зіткнулися з ворогом. Десант зустрічає супротивника вогнем з автоматів.

На заняттях присутні військові з Канади. Вони допомагають українським інструкторам, перевіряють їхню роботу на відповідність стандартам НАТО.

Представник місії Збройних сил Канади в Україні “Unifier” Ніколас Мак говорить: “Ми з моєю командою проводимо навчання. Ми виступаємо в ролі менторів, тобто помічаємо певні моменти, які треба, може, коригувати, за необхідності”.

Ніколас Мак розповів, що комунікувати з українськими військовими цікаво, адже вони діляться бойовим досвідом.

– Підрозділи 35-ї бригади займаються разом із канадськими колегами з початку лютого цього року, – каже заступник командувача морської піхоти Військово-морських сил України Дмитро Делятицький. – Ми максимально зацікавлені підготовкою своїх військових частин, тому я, заступник командувача з бойової підготовки, сам командувач, інші офіцери дуже часто присутні під час підготовки своїх частин. Цей захід дуже важливий, тому що він максимально наближений до стандартів НАТО, дає нам нові можливості в розвитку наших підрозділів за стандартами НАТО.

Підрозділи 35-ї окремої бригади морської піхоти займатимуться бойовою підготовкою до квітня 2020 року.

Як повідомляла група ІС, міністр закордонних справ Канади ФрансуаФіліп Шампань в рамках офіційного візиту в Україну відвідає канадських військових, які беруть участь в місії UNIFIER в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в Яворові.
загрузка...

Свежее

Не с пустыми руками: Байден приготовил к встрече с Путиным три пакета санкций

Накануне встречи с российским нацлидером президент США Джо Байден, еще в марте назвавший Владимира Путина «убийцей», воздерживался от острых...