Як іноземні держави протидіють поширенню COVID-19: дані української розвідки

-

Читайте также

В США создают прототип спутника обнаружения гиперзвукового оружия: что известно

Агентство по противоракетной обороне США (MDA) заключило контракт с американской компанией L3Harris Technologies на разработку и производство спутника, способного...

В РПЦ считают, что «святая вода» излечивает от гриппа

На Урале, епископ Русской православной церкви, митрополит Курганский и Белозерский Даниил (Александр Доровских) в преддверие праздника Крещения Господня, который...

Как Ялта стала проклятьем для оккупантов и украинских жуликов

Одно из чудес Украины — ялтинский круглогодичный городской бассейн с морской водой уничтожили 20 лет назад. Усилиями связанных с...

Cлужба Зовнішньої розвідки підготувала огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню пандемії коронавірусу, які запроваджені у світі станом на понеділок, 30 листопада. Наприклад, Австрія планує масове тестування громадян, а Чехія навпаки, збирається послабити карантинні обмеження.

Республіка Австрія
Масове тестування населення у столиці Австрії розпочнеться 4 грудня та триватиме до 13 грудня. Очікується за цей час протестувати на COVID-19 за цей час близько 1,2 млн. осіб. Тестування у Відні проходитиме у трьох великих виставкових об’єктах — Stadthalle, Marxhalle та Messe Wien – буде створено загалом 300 тестувальних пунктів, які працюватимуть з 8:00 до 18:00. Тестування населення в інших федеральних землях Австрії проходитиме на початку та у середині грудня.

Великобританія
Уряд підписав угоду про забезпечення країни додатковими 2 млн. дозами вакцини від коронавірусу, що розробляється компанією Moderna. Таким чином загальна кількість доз цієї вакцини від коронавірусу, що надаються Великобританії, досягло 7 мільйонів.

Федеративна Республіка Німеччина
У період пандемії коронавіруса в Німеччині для пасажирів поїздів з 27.11.2020 року введено нові правила та низку організаційних заходів, що в першу чергу має на меті забезпечити безпечну дистанцію між пасажирами в поїздах.

Чеська Республіка
Уряд країни на своєму позачерговому засіданні ухвалив рішення значно послабити обмеження, введені в країні через пандемію з 3 грудня.

Швейцарська Конфедерація
За даними Університетських лікарень м. Женеви та м. Лозанни, з початку глобальної пандемії було зафіксовано декілька пацієнтів, які, ймовірно, двічі перехворіли на коронавірус під час першої та другої хвиль COVID-19. На даний час швейцарські медики проводять дослідження усіх вказаних випадків з метою з’ясування причин та можливостей повторного зараження людей на COVID-19 через 5-6 місяців після першого зараження.

Канада
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив, що Уряд Канади планує провести вакцинацію всіх громадян країни вже до вересня 2021 року, але головний медичний радник Health Canada С.Шарма не назвала точних термінів початку проведення щеплень в Канаді. Вона зазначила, що перевірка вакцини перед схваленням потребує більше часу. Зазвичай цей процес займає понад 2 000 годин, під час яких необхідно проаналізувати сотні тисяч сторінок даних та провести випробування в країні.

Азербайджанська Республіка
Згідно з урядовим рішенням, термін надання термінової надбавки до зарплат медичних працівників, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу хворим, інфікованим COVID-19, продовжений до 1 січня 2021 року. Визначена 3-х кратна щомісячна посадова (тарифна) заробітна плата цим медичним працівникам.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у Німеччині «ковід-дисиденти» закидали «коктейлями Молотова» інститут Коха, де розміщується центральна установа по боротьбі з пандемією.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РПЦ считают, что «святая вода» излечивает от гриппа

На Урале, епископ Русской православной церкви, митрополит Курганский и Белозерский Даниил (Александр Доровских) в преддверие праздника Крещения Господня, который...