Як формувалась залежність Німеччини від газу з рф: розслідувачі склали реєстр лобістів «Газпрому»

-

Читайте также

Журналісти-розслідувачі німецького порталу Correсtiv склали реєстр лобістів «Газпрому», що складається з 17 осіб, більша частина з яких – представники громадських організацій та політики Німеччини, повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

Окрім екс-канцлера Г.Шредера, журналісти виокремили прем’єр-міністрів федеральних земель, міністрів та політиків, які й досі дотичні до влади.

Зазначається, що понад 20 років Німеччина та росія поглиблювали економічні зв’язки як на державному рівні у рамках фінансованого рф форуму «Німецько-російського партнерства», так і на приватному рівні. Компанія VNG роками лобіювала газове співробітництво з росією, а тепер просить в уряду ФРН фінансову допомогу, щоб подолати енергетичну кризу.

Як зазначають журналісти Correсtiv, мета розслідування – показати тих, хто допомагав «Газпрому» «продавити» проект «Північного потоку-2», купити газосховища в ФРН та довести залежність від російського газу до понад 50%.

Як повідомляла група «ІС», Європа далека від того, щоб замерзнути без газу з рф.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Колабораційна влада Маріуполя не запускає котельні: мешканці мерзнуть без опалення

Маріупольська міська рада повідомила про те, що мешканці тимчасово окупованого Маріуполя мерзнуть у холодних квартирах без опалення. "Окупанти продовжують розповідати...