Ядерний удар по Україні вважатиметься широкомасштабним нападом на НАТО, — сенатор США

-

Читайте также

Сенатор-республіканець США Ліндсі Грем заявив, що у випадку, якщо росія наважиться здійснити ядерний удар по Україні, то це розцінюватиметься Штатами як широкомасштабний напад на НАТО.

Сенатор наголосив, що США зараз мають зробити все можливе, аби протистояти ядерному шантажу Кремля, повідомляє ZN.UA.

«Якщо (президент росії — ред.) путін продовжить погрожувати Україні та застосує ядерну зброю, ми будемо вважати це широкомасштабним нападом на НАТО. Радіація впливає не лише на Україну, але й на всю Європу», — заявив американський сенатор.

Він наголосив, шо світ має негайно протистояти цьому шантажу.

«Радник з національної безпеки Джейк Салліван сказав, якщо Росія застосує ядерну зброю в Україні, це матиме руйнівні наслідки, і він мав рацію», — акцентував Грем.

Група ІС повідомляла про те, що витік газу з російських газопроводів «Північний потік» стає масштабною екологічною катастрофою.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Декілька кримських суддів обвинувачені у держзраді — прокуратура

Прокуратура АР Крим скерувала до суду 11 обвинувальних актів стосовно кримських "суддів", які зрадили Україну. “Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що...