Ядерний шантаж кремля є актом відчаю, адже рф програє війну – заява Кулеби

-

Читайте также

Шантаж володимира путіна щодо застосування тактичної ядерної зброї проти України є актом відчаю, адже російська федерація програє війну.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю France24 заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба.

«росія поширює страх. росія намагається всіх паралізувати страхом. І ці російські натяки про можливе застосування тактичної ядерної зброї є актом відчаю, тому що вони програють війну на полі бою», — сказав міністр.

За його словами, потрібно серйозно ставитися до цих російських натяків, проте, також потрібно пам’ятати, що світ має стримувати росію.

«І я впевнений, що всі інші ядерні держави у світі будуть виступати проти використання ядерної зброї», — додав Кулеба.

Також в інтерв’ю Інтерфакс-Україна він зазначив, що росія намагається «приєднати» загарбані українські території, які не може контролювати.

«Перший наслідок для росії буде в тому, що вона просто подавиться цими новими шматками території, які намагається анексувати», — зазначив глава зовнішньополітичного відомства.

Кулеба зауважив, що на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку керівництво України домоглося того, що партнери «партнери готові не просто засудити якнайсуворіше можливе рішення путіна про анексію, а й посилити військову, фінансову підтримку України у відповідь».

За його словами, ніхто не визнаватиме цієї анексії, і не буде жодних стримувальних чинників для України з погляду ведення бойових дій з визволення цих територій: «Ніхто не хапатиме нас за руку й не говоритиме: «А тепер стійте, тепер туди не можна».

Міністр підкреслив, що Україна повністю змінила логіку партнерів, і тепер ніхто не намагатиметься «робити щось, щоб якось погладити, утихомирити, зупинити» лідера країни-агресора.

«У принципі, я абсолютно спокійний у плані очікуваної реакції світу на можливу анексію», — зауважив Кулеба.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Україна подає заявку на вступ до НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

росія увійшла до топ-5 країн світу за кількістю нових випадків ВІЛ

росія входить до топ-5 країн світу за кількістю нововиявлених випадків вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). Такі дані наводить Statista з...