Втрати російських окупантів на Донбасі: дані минулу добу

-

Читайте также

Стали відомі втрати російсько-окупаційних військ на Донбасі за 8 вересня. Як повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штірліц, вони склали чотири особи.

«Безповоротні (200) — 2 (2 — 4 омсбр 2 АК, не бойовий, погіршення стану здоров’я). Санітарні (300) — 2 (1 — 2омсбр 2 АК, не бойовий, погіршення стану здоров’я; 1 — 4 омсбр 2 АК, не бойовий, необережне поводження зі зброєю)», — написав він.

Нагадаємо, 7 вересня втрати російсько-окупаційні війська на Донбасі склали одну особу. Бойовик 4-ої омсбр 2-го АК отримав поранення в наслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої.

Як повідомляла група «ІС», 29 серпня внаслідок необережного поводження зі зброєю самоліквідувався один із російських найманців із 1 АК.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Втрати російських окупантів на Донбасі: дані минулу добу

Стали відомі втрати російсько-окупаційних військ на Донбасі за 8 вересня. Як повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штірліц, вони склали чотири...