Втрати РФ на Донбасі: за добу ліквідовано трьох терористів

-

Читайте также

Російські окупанти продовжують нести втрати на Донбасі. Стало відомо, що за минулу добу було ліквідовано трьох терористів. Окрім того, санітарні втрати окупантів також склали 3 особи. Про це повідомляє у своєму Telegram-каналі український офіцер та блогер Анатолій Штірліц.

«Безповоротні (200) — 3 (2 — 1 омсбр 1 АК, небойові, внаслідок підриву на НВП; 1 —  1 омсбр 1 АК, небойовий, самогубство);

Санітарні (300) — 3 (1 — 1 омсбр 1 АК, небойовий, внаслідок необережного поводження з боєприпасами; 1 — 3 омсбр 1 АК, небойовий, внаслідок необережного поводження зі зброєю; 1 — 11 омсп 1 АК, небойовий,   внаслідок підриву на НВП).

Додатково інформація уточнюється», — написав Анатолій Штірліц.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше було опубліковано дані про втрати російських окупантів на Донбасі за 11 вересня.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Сербско-российский исток черногорской дестабилизации

Интронизация митрополита Черногорско-Приморского Иоанникия (в миру Мичович) в ходе «воздушно-десантной операции» в старой столице Цетине, не иначе как новым...