Втрати окупантів в зоні ООС: з’явились сумарні дані за липень

-

Читайте также

Російські окупанти в зоні проведення операції Об’єднаних сил продовжують нести втрати. Про сумарні втрати окупантів за липень йдеться у повідомленні офіцера ЗСУ під ніком «Сергей Нещадим».

«Втрати орків з 01.07.2021 по 30.07.2021 склали 64 особи: безповоротні (200-ті) — 25 (25 небойові), санітарні (300-ті) — 39 (39 небойові)», — написав автор повідомлення.

Слід зазначити, що, за повідомленням офіцера ЗСУ, в період з 1 червня по 30 червня 2021 року втрати російсько-окупаційних військ склали 77 осіб.

Як повідомляла група ІС, протягом минулої доби, 30 липня, в зоні ООС зафіксовано 4  порушення режиму припинення вогню. Бойових втрат серед військових Об’єднаних сил не було.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

У Командуванні Сил підтримки ЗСУ розповіли про особливості роботи сучасних українських військ РЕБ. ФОТО

За сучасних умов не можливо уявити проведення будь-якої наземної, повітряної та морської операції без застосування засобів радіоелектронної боротьби. РЕБ...