Втрати окупантів на Донбасі: опубліковано дані за минулу добу

-

Читайте также

Російські окупанти продовжують нести втрати у війні проти України на Донбасі. Український офіцер та блогер Анатолій Штірліц в своєму Telegram-каналі опублікував нові дані про втрати Російської Федерації за добу 24 жовтня. За його інформацією, втрати російсько-окупаційних військ 24.10.2021 р. склали 4 особи.

«Безповоротні (200) — 1 (9 омсп 1 АК, небойовий, необережне поводження зі зброєю);
Санітарні (300) — 3 ( 1- 100 омсбр 1 АК, небойовий, травмування через особисту необережність; 1 — оабр 1 АК, небойовий, обставини уточнюються; 1 — 4 омсбр 2 АК, небойовий. необережне поводження зі зброєю)», — написав Анатолій Штірліц.

Також він повідомив, що, за уточненими даними, втрати російсько-окупаційних військ 23.10.2021 р. додатково склали 4 особи.

«Безповоротні (200) — 4 (1 омсбр 1 АК, небойові, невиключно в результаті підриву на НВП). Додатково інформація уточнюється», — повідомив Анатолій Штірліц.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо про смерть терориста із Маріуполя.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

У політиці й економіці багатьох пострадянських країн, включаючи Україну, істотну роль відіграють олігархи — власники великого бізнесу, які сильно...