Домой Новости Втрати окупантів на Донбасі: на вибухівці підірвався бойовик «ЛНР»

Втрати окупантів на Донбасі: на вибухівці підірвався бойовик «ЛНР»

З0 листопада російсько-окупаційні війська на Донбасі понесли чергові втрати. Стало відомо про підрив бойовика «ЛНР» на невідомому вибуховому пристрої. Крім цього, знищено два беспілотних літальних апаратів. Про це у Telegram повідомив Анатолій Штірліц.

«Втрати російсько-окупаційних військ 30. 11. 2020 р. склали 1 особу та 2 одиниці ОВТ: санітарні (300) – 1 (4 омсбр 2 АК, не бойовий, підрив на НВП). 1 од. БпЛА типу «Квадрокоптер» зі складу 9 омсп 1 АК; 1 од. БМП зі складу 1 омсбр 1 АК (відновленню не підлягає, причини уточнюються)», — написав він.

Як повідомляла група «ІС», за період з 10 по 16 листопада 2020 року підтверджені втрати російських окупаційних військ склали 2 особи. В районі Луганська був ліквідований бойовик 2 окремої мотострілкової бригади, близько Алчевська — ще один терорист з окремої мотострілкової бригади.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.