“Всіх вб’ємо і пограбуємо”: ким є насправді так звані російські воєнкори

-

Читайте также

«Всіх переможемо, всіх вб’ємо, всіх пограбуємо, все буде як ми любимо» — російські воєнкори вже відкрито говорять про те, що робить і любить їхня армія.

Про це пише у Твіттері «Сергій SSS».

Що стосується постаті самого Владлена Татарського, так званого «військового кореспондента».

Максим Юрійович Фомін, який працює на російську пропаганду під псевдонімом Владлен Татарський, народився в місті Макіївка, Донецької області. Кинув школу. Уявив себе бізнесменом, відкрив «справу», набрав кредитів, кинути кредитодавців на гроші не склалося, тож паралельно вступив у злочинне угруповання. Разом з подільниками здійснив збройний наліт на банк. Був заарештований, за вироком суду відправлений до колонії.

З колонії «Татарський» втік і відразу подався до сепаратистів «лнр», де зі зброєю в руках воював проти українського народу. Кривавий путь цього «кореспондента», карного злочинця за сумісництовом, цікавий тільки для суду, коли Татарський попаде до рук українського правосуддя, наразі ж роспропаганда має в його особі вірного посіпаку.

Ось таке справжнє лице типової російської маріонетки, сепаратиста, нальотчика, вбивці і грабіжника, на руках якого кров українців, які захищають свою землю від російських окупантів і таких запроданців, як Татарський (Максим Фомін).

Як повідомляла група «ІС», від початку повномасштабної війни росіяни вбили 395 українських дітей.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

«Жовта Стрічка»: Херсон готовий до звільнення від рашизму. ФОТО

Активісти руху «Жовта Стрічка» продовжують розклеювати проукраїнські плакати у тимчасово окупованому Херсоні. "Активісти руху «Жовта Стрічка» продовжують свою просвітницьку діяльність,...