Всі КПВВ Донбасу перейшли на літній графік роботи – ДПСУ

-

Читайте также

Ученые из США пытаются создать киборгов-саперов из саранчи

В рамках исследования по заказу Научно-исследовательского управления ВМС США ученые разработали метод преображения саранчи в киборгов-саперов. Справедливости ради, пока...

Сводка ИС: 227 тысяч жителей ОРДЛО стали «российскими гражданами»

Оперативные данные группы ИС за период с 11-го по 20-е февраля 2020-го года В период с 11 по 20 февраля...

В Горловке людей угрозами и подкупом заставляют получать «гражданство РФ», — ИС

По оперативным данным группы "Информационное сопротивление", в оккупированной Горловке так называемые власти разными способами пытаются увеличить количество граждан, получивших...

Сьогодні всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі операції Об’єднаних сил переходять на літній графік роботи. Як повідомляє прес-центр ДПСУ, контрольно-перевірочні заходи будуть здійснюватися щоденно з 06.00 до 20.00.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/30; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 10/30; «Гнутове» – 10/20.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

У відомстві зазначили, що минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік залишився на рівні з попереднім днем. Загалом учора через КПВВ прослідувало 35,6 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8470 осіб та 1175 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7930 осіб та 1515 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6800 осіб та 1330 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3110 осіб та 795 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9295 осіб.

Також учора в КПВВ «Новотроїцьке» та «Майорське» прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби під час огляду двох автомобілів  виявили товарів більше 58 тисяч гривень. Транспортними засобами намагалися незаконно перевезти 28 ремонтних комплектів на шиномонтажні станки, партію взуття та 196 упаковок розчинної кави. Водіїв разом з автівками та вантажем передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошову винагороду. На свою пропозицію він отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 22 вантажівки від Посольства Швейцарії в Україні. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області хімічні реагенти для очистки води, сіль, медичне обладнання, хлорне вапно та активоване вугілля загальною вагою майже 400 тонн.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що На КПВВ Донбасу намагались «підкупити» прикордонників.

Свежее

США могут помочь Турции в борьбе против РФ в Сирии: что известно

По словам высокопоставленного турецкого чиновника в Анкаре, Турция попросила США разместить две батареи ПРО "Патриот" на своей южной границе, чтобы защитить их турецкие войска...

Невиновен: в РФ отменили приговор священнику РПЦ — сутенеру

В России отменили приговор священнослужителю РПЦ, которого обвинили и осудили за сутенерство. Николай Киреев, который был осужден в Беларуси и приговорен к 5,5 годам...

Это может быть интересно