«Вони всі загинуть»: бувалі окупанти розповіли, що чекає в Україні новомобілізованих

-

Читайте также

Російські контрактники та найманці, які побували на фронті, розповіли ЗМІ, що мобілізованих нічого доброго в Україні не чекає, більшість з них загинуть. Повні імена найманців з відомих причин не розкриваються, пише «Українська правда» з посиланням на російські ЗМІ.

Кирило, контрактник: «Якщо чесно, вони всі там (в Україні) загинуть. Скалічаться і загинуть. Це ж не підготовлена армія! Я, наприклад, довго служив (за контрактом), сам пробивався (на фронт) — і все одно виявився неготовим. У перший же день зрозумів, що зробив найбільшу помилку у своєму житті».

Анатолій, найманець: «Я не розумію, що цей натовп там буде робити. Якщо ми, професіонали, люлей там вихоплювали, то вони ж куди? У кращому випадку — залишаться в резерві (в тилу на Донбасі). У гіршому — загинуть смертю хоробрих. Два варіанти».

Тимур, найманець: «Ці 300 тисяч спартанців-обриганців помруть першими. Але нічого, треба і їм трошки звикати до дійсності. Вони дуже багато років були під куполом, поки ми тримали все це (сили НАТО) на відстані. Але й в атлантів теж сили обмежені».

Чингіз, контрактник: «Я там побачив небоєздатність російської армії. Ми просто їхали вперед — і нас постійно бомбардували. Потім встали під Києвом, окопалися — і нас знову бомбардували. Ось і вся війна. Знайомий, якого мобілізували, вже за два тижні має поїхати туди (в Україну). В принципі, він проти війни. Але він так ставиться… Я не розумію його. «Ну гаразд, призвали, чого вже, поїду». Покірно так. Мені це не подобається — я намагався його переконати. Але він відповідає: «А що, десятку сидіти, чи що? Краще допоможу пацанам». Ось ця фраза стандартна — «потрібно допомогти пацанам»… Усі пацани нормальні вже поїхали звідти.

Як повідомляла група «ІС», мобілізовані росіяни починають розуміти, що вони їдуть в Україну як «гарматне м’ясо».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Швейцарія заморозила російські активи на 7,2 млрд євро

Швейцарія оновила інформацію про російські активи, заморожені у зв'язку з санкціями проти росії. Про це повідомив Державний секретаріат з економічних...