Домой Новости Волонтери з США передали унікальне медичне обладнання військовому мобільному госпіталю

Волонтери з США передали унікальне медичне обладнання військовому мобільному госпіталю

Волонтери американського благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine передали обладнання для операційної медикам 59-го військового мобільного госпіталю у Сєвєродонецьку. Про це інформує ресурс АрміяInform.

За словами засновниці фонду Ірини Ващук Дісіпіо, сканер Olympus Endoscopy Tower W/CLV-S40 допоможе хірургам швидше ставити на ноги поранених українських бійців.

Йдеться про лапароскопічну стійку та обладнання до неї, що дозволяє лікарям проводити малоінвазивні оперативні втручання. Тобто, замість великого розрізу хірург робить кілька проколів, через які вводяться спеціальні інструменти. За тим, що відбувається всередині, лікар спостерігає за допомогою відеосистеми, з’єднаної з оптичним приладом, який також вводиться через прокол.

«Ця річ рятує життя та здоров’я і дозволяє швидше відновлюватися пацієнтам і повертатися до нормального життя», — зазначила Ірина Ващук Дісіпіо.

Благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine вже більше ніж чотири роки допомагає українським військовим і ветеранам. Завдяки його роботі близько чотирьох десятків бійців успішно пройшли лікування за кордоном, ще сотні – отримали матеріальну допомогу, ліки, необхідне обладнання, реабілітацію та шанс на нормальне, повноцінне життя.

Нині, за сприяння фонду Revived Soldiers Ukraine, у Сполучених Штатах лікується поранений захисник з Дніпра. У січні 2019 року він зазнав важкого поранення руки, яке потребує серйозного і тривалого лікування. Наразі бійцю роблять складні операції, аби врятувати кінцівку від ампутації.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, військові медики у мобільному госпіталі відпрацювали надання оперативної допомоги пораненим бійцям.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу