Волонтери з Франції передали українським військовим медикам потужні мікроскопи

-

Читайте также

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону отримав два потужні мікроскопи для надання спеціалізованої допомоги пацієнтам отоларингологічного відділення, повідомляє «Арміяinform».

Обидва мікроскопи були виготовлені в Німеччині та передані французькими волонтерами саме для потреб харківських військових медиків.

− Ми отримали два потужні мікроскопи, які значно підсилять нашу технічну базу. Це отоларингологічний та офтальмологічний мікроскопи для надання медичної допомога пацієнтам з офтальмологічними чи ЛОР пораненнями або хворобами. Наразі мікроскопи вводять в експлуатацію та незабаром розпочнуть свою роботу за призначенням, − розповів начальник отоларингологічного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону полковник медичної служби Дмитро Горолюк.

Слід відмітити, що мікроскопи мають потужну оптику Zeiss, яка може справитися з будь-якими завданнями під час оперування та спеціалізовану вмонтовану відеокамеру  Panasonic, для запису та передачі чіткого зображення.

Як повідомляла група «ІС», командування об’єднаних сил ЗСУ доставило гуманітарний вантаж шпиталю у Дніпрі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Самолет Качиньского был взорван изнутри, — российский эксперт

Другого объяснения катастрофы самолета Ту-154, которая произошла 10 апреля 2010 года вблизи российского Смоленска, кроме как взрыв внутри, придумать...