Водій-підприємець: з’явилися подробиці про затриманого агента «МДБ ДНР»

-

Читайте также

У четвер, 3 червня, Служба Безпеки України оприлюднила інформацію про затримання мешканця Донецької області, якому повідомили про підозру в тому, що він є агентом так званого «міністерства державної безпеки ДНР». Окрім того, затриманий надавав транспортні послуги як фізична особа-підприємець. Про це повідомляє БФ «Право на захист».

Перед укладенням договору фонд здійснив перевірку потенційного контрагента за стандартною процедурою.

Протягом усього терміну співпраці організація не мала претензій до якості і термінів зазначених у договорі завдань, йдеться у повідомленні, у якому також наголошується, що надання послуг не передбачало доступу до інформації, що стосується програмної діяльності фонду.

БФ «Право на захист» не володіє інформацією про діяльність затриманої особи за межами передбаченої договором співпраці й готовий надати всю необхідну для розслідування інформацію, наголошується у повідомленні.

Як відомо, фонд працює в Україні майже 10 років і надає юридичний супровід біженцям, шукачам захисту, особам без громадянства, а також постраждалим від конфлікту на Сході.

Нагадаємо, як повідомляла раніше група ІС, СБУ викрила одного з керівників так званої «МДБ ДНР», який причетний до переслідування українських громадян на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донеччини.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СБУ викрила на Миколаївщині агента російських спецслужб. ВІДЕО

Контррозвідка СБУ викрила мешканця Миколаєва, який входив до агентурної мережі військової розвідки Росії. Усвідомивши наслідки, до яких могли привести...