ВМС України візьмуть участь у багатонаціональному навчанні: подробиці

-

Читайте также

В Одесі відбулась конференція з планування багатонаціонального протимінного водолазного навчання «Дайв-2021». Захід тривав у форматі онлайн-зустрічі. Під час конференції учасниками було обговорено загальну концепцію навчань і попередній склад сил та засобів, що планується залучити від держав-учасниць, повідомляє АрміяInform.

Нині свою участь у навчанні підтвердили п’ять країн: Румунія, Грузія, Болгарія, США та Україна. Загалом серія навчань «Дайв» проводиться з 2011 року. Раніше Україна брала у ньому участь лише  як спостерігач.

«Сплановано участь пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» та зведеного водолазного підрозділу у складі до 30 осіб. Ключовим моментом навчання стане обмін досвідом у здійсненні водолазних спусків для пошуку й знешкодження вибухонебезпечних предметів під водою, а також щодо підривних та інших підводних робіт. Тому маємо чудову нагоду покращити вишкіл наших водолазів», − розповіла учасниця конференції від Командування ВМС ЗСУ капітан-лейтенант Оксана Сторожук.

Проведення навчання Дайв-2021 заплановано на серпень цього року в місті Констанца, Румунія.

Як повідомляла група «ІС», морський спецназ ВМСУ провів водолазне тренування на глибині 60 м.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Пропагандист рф пропонує “офіційно проголосити Зеленського антихристом”

Російські пропагандисти, які “вєщают” з екранів ТБ заявляють, що “Зеленський осатанів і його слід проголосити антихристом”, пише “Духовний фронт...