ВМС США просять збільшити фінансування програм зі створення БПЛА: що відомо

-

Читайте также

Військово-морські сили США прагнуть збільшити фінансування програм створення безпілотної техніки. Ця інформація стала відома із запитів на фінансування підводних, наземних та повітряних безпілотних систем у бюджетній пропозиції на 2022 фінансовий рік, що була опублікована 28 травня, повідомляє «Мілітарний» з посиланням на «Janes».

Військово-морський флот вимагає близько 268,9 млн. доларів США на програму безпілотної авіації n (UCA)/MQ-25 Stingray. Запропонований бюджет на 2022 фінансовий рік також вимагає 375,6 млн. доларів США для прискорення робіт по безпілотним наземним і надводним системам в рамках стратегії ВМФ Future Large Surface Combatant (LSC).

Програма MQ-25 Stingray працює над розробкою безпілотного літака, який може застосовуватися з авіаносців для проведення дозаправки пілотованої палубної авіації ВМФ США та забезпечення певних можливостей розвідки та спостереження як другорядної задачі.

У березні, цього року, Boeing і Naval Air Systems Command провели етап льотних випробувань прототипу MQ-25A T1 – перспективного палубного безпілотного літального апарату. Під час випробувань БПЛА провів у повітрі більше шести годин, а також піднявся на висоту 9,1 тисяч метрів.

Американський авіабудівний концерн Boeing виграв тендер на розробку палубного безпілотника MQ-25A в 2018 році. Компанія отримала контракт ВМФ США на розробку, виробництво і проведення випробувань прототипів літальних апаратів.

Програма передбачає прийнятя палубного безпілотника Stingray на озброєння ВМФ США в 2024 році. Набуття початкової експлуатаційної спроможності заплановано на 2025 фінансовий рік. Безпілотник буде використовуватися для дозаправки в повітрі пілотованих палубних літаків. Згідно з проектом, MQ-25A зможе перевозити до 6,8 тонни палива на відстань до 926 кілометрів. Для дозаправки літаків буде використовуватися підвісний контейнер з системою «шланг-конус».

Перші випробування нового БПЛА MQ-25 Stingray завершилися в вересні 2019 року. Загальна вартість програми по створенню дронів-танкерів для потреб ВМФ США складає 13 млрд. доларів. Всього планується розгорнути до 72 дронів-танкерів.

Як повідомляла група «ІС», США розміщують в Румунії на постійній основі ударні безпілотники.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Военной академии Одессы состоялся выпуск лейтенантов для ВСУ. ФОТО и ВИДЕО

В субботу, 19 июня, в одесской Военной академии триста курсантов получили офицерские звания и дипломы об окончании этого учебного...