Вивчення англійської мови суттєво впливатиме на кар’єрний ріст військових — командувач об’єднаних сил ЗСУ

-

Читайте также

Об’єднані сили Збройних Сил України стали одними з перших, де стартувало активне впровадження англійської. Тісна співпраця і прямий діалог з Північним Альянсом, не лише передбачають, а гостро потребують професійного опанування українською стороною — міжнародною мовою спілкування. Про це йдеться у повідомленні служби звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

— Сьогодні кожен військовослужбовець мусить чітко усвідомити: вивчення англійської – важливий крок на шляху наближення української армії до стандартів НАТО, — наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Спершу ментально маємо досягти спільного рівня із західними партнерами. Мова — ключовий критерій.

За словами командувача, керівництво оборонного відомства та Збройних Сил сприяють якнайшвидшому подоланню існуючого мовного бар’єру. Відповідні курси для військовослужбовців вже багато років успішно практикуються. Проте, фізично вони обмежені і не в змозі охопити одразу всіх бажаючих.

— Але, це не означає, що решта, склавши руки, має чекати своєї черги або персонального запрошення. Головне – бажання. Самоосвіту ніхто не відміняв. Тим паче, у наш час технічного прогресу кожному доступний інтернет, онлайн-курси, аудіо- та відео тренінги, допомога друзів, які є носіями мови, — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом із тим, для підсилення ефективності навчання і закріплення отриманих навичок, командувач об’єднаних сил ЗС України запропонував у структурних підрозділах не нехтувати можливістю використовувати англійську у міжособистісному спілкуванні під час службового часу.

— Це дасть змогу закріпити теорію практикою, — пояснив свою позицію командувач. — Шліфуватиметься вимова. Можливо, серед колег, на більш-менш однакових умовах, цей процес піде активніше, без жодних комплексів, швидше стане звичкою, а не нонсенсом. Погодьтесь, одна справа спілкуватись іноземною періодично – лише під час міжнародних навчань, а зовсім інша – щоденно.

На думку генерал-лейтенанта Сергія Наєва, існує й гарна мотивація, що стимулюватиме знання англійської, а саме — це суттєво впливатиме і на кар’єрний зріст військовослужбовців.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше генерал-лейтенант Наєв заявив, що впровадження стандартів НАТО та нарощування спроможностей діяти спільно з військовими формуваннями держав-партнерів визначено пріоритетним у низці важливих завдань.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Пропагандист рф пропонує “офіційно проголосити Зеленського антихристом”

Російські пропагандисти, які “вєщают” з екранів ТБ заявляють, що “Зеленський осатанів і його слід проголосити антихристом”, пише “Духовний фронт...