Віра без «старшого брата»: Україна відзначає річницю Томосу

-

Читайте также

Рік минув відтоді, як Україна отримала Томос про автокефалію Української православної церкви. Протягом 2019-го сотні парафій відмовилися від підпорядкування російській церкві та перейшли до ПЦУ. Незважаючи на важливість річниці, представники влади не поспішають вітати українців з цим визначним досягненням. Екс-заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос прокоментував подію на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні річниця Томосу. Робиться все, аби не звернули увагу на подію, яка була серйозним кроком на об‘єднання українського народу. Та протидія, яка була з боку противників Томосу, наочно показала, як це лякає нашого головного ворога.
Між тим це було зроблено і вже рік як існує плацдарм боротьби за свободу вибору віросповідання кожного украінця. Кожен має обирати віру душею та серцем, а не тому що «старший брат» так вирішив. Не хочу я ходити в церкву, де службу правлять не рідною українською мовою, де попи цієї церкви зривали мобілізацію в 14 році та корегували вогонь по моїх хлопцях з дзвіниці церкви під Краматорськом. Я це гарно пам‘ятаю і хлопці мої пам‘ятають також, на собі відчували! На війні немає напівкольорів, немає толерантності і терплячки. Там або ворог або друг», — зазначив він.

Річниця Томосу, все залежить від кожного! Сьогодні річниця Томосу. Робиться все аби не звернули увагу на подію яка була…

Опубліковано Kryvonos Serhii Неділя, 5 січня 2020 р.

Раніше стало відомо про те, скільки парафій «УПЦ МП» перейшли до ПЦУ.

загрузка...

Свежее

«Разборки в оккупированном Крыму»: вооруженный мужчина напал на микроавтобус. ВИДЕО

Во временно оккупированном Крыму водитель с пистолетом напал на микроавтобус. Об этом в Twitter сообщает блогер RoksolanaToday&КрымUA, опубликовав видео...