Викриття терористів та їх посібників на Донбасі: поліція опублікувала дані за 2020 рік

-

Читайте также

Протягом 2020 року оперативники карного розшуку та слідчі за участю Об’єднаних сил та під процесуальним керівництвом прокуратури задокументували злочинну діяльність 264 учасників НЗФ та їхніх пособників. Про це йдеться у повідомленні на сайті Поліції Донецької області.

Усім оголошено про підозру у вчиненні злочинів: 238 особам за ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань», ще двом – за ст. 256 «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності» Кримінального кодексу України.

Із загальної кількості підозрюваних 240 осіб було затримано та притягнуто до відповідальності, 24 — оголошено в розшук.

Попри те, що минув тривалий час і колишні бойовики позбулися всього, що пов’язувало їх з «ДНР», поліцейські здобули докази їх причетності до злочинів. Ця кропітка оперативна робота проводиться з метою недопущення дестабілізації ситуації та у рамках протидії тероризму.

Так, розшуковці викрили маріупольця, який в 2014 році поїхав до Донецька та вступив до складу підрозділу «Шум» Козачого союзу «Область війська Донського». Новобранцю видали військову форму та автомат Калашникова. Чоловік патрулював територію у районі своєї військової частини, а його завданням була фільтрація мешканців Донецька, яких повинні були доставляти до військової частини «для встановлення особи». Подальшу долю затриманих вирішували командири незаконного угруповання.

Ще один мешканець Маріуполя здійснював будівництво блокпосту на в’їзді до села Чермалик. Чоловік діяв з ідеологічних мотивів із метою подальшого чинення опору законній діяльності військових та правоохоронних органів України. Він систематично виконував накази командира добровольчих груп «ДНР» та забезпечував контрольно-пропускний режим: обмежував вільне пересування громадян, оглядав автотранспорт і перевіряв документи у водіїв та пасажирів.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше СБУ повідомила про підозру командиру відділення терористів «ЛНР».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

И по мощам елей…

Сегодня познавательный текст в рамках информационного ликбеза. Те, кто читает меня с 2014-го, помнят, что вера и религия на...