Військовослужбовці ЛитПолУкрБриг вправлялися у стрільбі з бойової польської зброї

-

Читайте также

Згідно з рішенням координаційної групи ЛитПолУкрБриг, бійці литовсько-польсько-української бригади отримали можливість проводити спільні навчально-тренувальні стрільби з вогнепальної зброї, яка стоїть на озброєнні Збройних сил Республіки Польща. Представники армій трьох країн ухвалили таке рішення задля підвищення рівня боєготовності міжнародної бригади. Про це повідомляє ресурс АрміяInform.

Перша вимога для отримання військовослужбовцями дозволу — вивчення тактико-технічних характеристик та правил користування 9-мм самозарядним пістолетом P-83 WANAD. Також слід було скласти іспит на знання будови, нормативно-правових актів та правил користування вогнепальною зброєю.

Всі військовослужбовці литовського та українського контингенту отримали допуск до стрільб.

Навчально-тренувальні вправи та стрільби спрямовані на вдосконалення стрілецьких навичок та вмінь, що підтримує бойову готовність військового до використання основних видів озброєння в різних умовах та за різних обставин, — стверджує офіцер S-4 капітан Лінас Масуліс зі Збройних сил Литовської Республіки.

Ми постійно вдосконалюємо професійну майстерність й опановуємо нові навички. Наразі навчально-тренувальні стрільби сплановано проводити щоквартально, а на майбутнє плануємо заняття з особовим складом афілійованих батальйонів. Але найголовніше завданням для нас — бойова готовність всього особового складу ЛитПолУкрБриг до виконання операцій за призначенням, — наголосив начальник штабу ЛитПолУкрБриг полковник Міхал Малиска зі Збройних сил Республіки Польща.

Підбиваючи підсумки практичних стрільб, комбриг залишився задоволеним їхніми результатами.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, до кінця поточного року Україна візьме участь щонайменше у семи багатонаціональних військових навчаннях НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ВМС США начали самые масштабные учения со времен «холодной войны»

Военно-морские силы США с 3 по 16 августа проводят учения, которые называют самыми масштабными со времен холодной войны, говорится...