Військовим морякам у США заборонили використовувати популярну соцмережу

-

Читайте также

Командування ВМС США видало розпорядження, заборонити використання популярної соцмережі TikTok на службових мобільних пристроях. Там вважають, що це може становити кіберзагрозу для збройних сил Сполучених Штатів.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Згідно із вказівкою, ті військові, які користуються урядовими телефонами, і не видалили застосунок TikTok, будуть відключені від інтернету військово-морських сил США. Водночас, в чому саме полягає загроза від соцмережі, в штабі не повідомили.

Це вже не перша спроба обмежити доступ до соцмережі в США. Наприкінці жовтня сенатори з Демократичної та Республіканської партій Чак Шумер і Том Коттон закликали директора Національної розвідки США почати розслідування щодо TikTok. За їхніми словами, застосунок на телефоні може збирати інформацію про користувачів і передавати її китайським спецслужбам. Після звернення сенаторів застосунком не рекомендували користуватись кадетам американської армії.

TikTok — китайська соцмережа, використання якої полягає у публікації коротких відео. Вона набуває все більшої популярності серед молоді в США. Раніше користувачі помітили, що сервіс цензурував матеріали із згадками протестів у Гонконзі чи репресій мусульманської меншини уйгурів у Китаї. Компанія ByteDance Ltd, якій належить TikTok, своєю чергою заперечила співпрацю із владою Китаю.

Як повідомляла група «ІС», в СБУ повідомили, яких успіхів досягли в боротьбі з кіберзлочинністю.

загрузка...

Свежее

Тероборона Краматорского района приступила к занятиям по боевой подготовке

Глава Краматорской райгосадминистрации Андрей Панков рассказал о вопросах территориальной обороны Краматорского района. Об этом пишет издание "Остров". "Сейчас рядового гражданина беспокоит...