Військові з Канади проінспектували підготовку сержантів Військової служби правопорядку

-

Читайте также

Представники канадської військової тренувальної місії UNIFIER на чолі із командиром підполковником Районом Стімпсоном та головним старшиною Крістофером Рігбі проінспектували навчальний центр Військової служби правопорядку у ЗС України, повідомляє АрміяInform.

Під час відвідин гості ознайомились із організацією навчального процесу, розвитком навчально-матеріальної бази, а також обговорили перспективи розвитку навчального закладу та особливості трансформації Військової служби правопорядку у Військову поліцію України.

«З позитивного боку представники місії охарактеризували розвиток та навчання сержантського корпусу. За стандартами НАТО ми підготували близько 150 сержантів, які нині виконують завдання на посадах командирів відділень ВСП. Було вказано на злагоджену роботу командира та головного старшини, яка є також пріоритетною для Військової поліції Канади. Ми закладаємо фундаментальну базу для подальшого розвитку як Центру, так і Військової поліції в майбутньому. Стандарти підготовки, які ми впровадили, розроблені із врахуванням системного підходу SAT (Sistem Aproach to training), поширюються на інші підрозділи ВСП. Створена група стандартів спостерігає за їхнім дотриманням під час складання навчальних програм, планів-конспектів, методик проведення занять, а також за дотриманням інструкторами кваліфікаційних вимог», — зазначив начальник навчального центру підполковник Олег Керницький.

Як повідомляла група «ІС», канадські медики допомагають у реабілітації українських бійців з нейротравмами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Новий пакет допомоги від Швеції включає ППО — Шмигаль

Новий пакет допомоги від Швеції на майже 338 млн. доларів є вагомим внеском у перемогу, повідомив прем'єр Денис Шмигаль. "Новий...