Військові угрупування «Південь» подарували радість дітям. ФОТО

-

Читайте также

Щасливі посмішки та теплі обійми — так малеча зустрічає у Верхньорогачицькому закладі повної загальної освіти військових одного з дивізіонів, які виконують завдання в зоні відповідальності угруповання військ “Південь”.

Про це повідомляють на своїй сторінці у Facebook «Вартові півдня України» військові угрупування «Південь».

Військові не лише провели урок «мужності» з учнями 1-го класу, а й подарували їм книги та смаколики від командира угруповання військ «Південь» генерал-майора І.Танцюри та привітали з початком навчального року, побажавши успіхів у навчанні.

“Діти завжди радіють, коли до них приїжджають захисники України. А нам, військовим, кожна дитяча усмішка, кожне сказане слово надає наснаги стояти на захисті України!”, — говорить командир дивізіону підполковник Д. Васильєв.

Як повідомляла група «ІС», пройшли заняття з вогневої підготовки десантників угруповання військ «Південь».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Как Чехия может потерять своего президента

Госпитализирован президент Чешской Республики Милош Земан. Его увезли в Пражский военный госпиталь после тяжёлого разговора с премьером Андреем Бабишем,...