Військові РФ проводять масштабну перевірку окупаційних підрозділів на Донбасі

-

Читайте также

Командування ЗС РФ посилює контроль стану справ у з’єднаннях і частинах оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, повідомили в ГУР МО України.

З початку поточного тижня комісією 8 армії Південного військового округу ЗС РФ розпочато масштабну перевірку бойової та мобілізаційної готовності 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів.

Окремі підрозділи з’єднань і частин оперативного угруповання російських окупаційних військ виведені на полігони для занять з тактичної, інженерної та вогневої підготовки, у т. ч. з проведенням стрільб екіпажами танків і бойових машин, артилерійськими та мінометними розрахунками.

Крім того, комісією перевіряються запаси та умови зберігання озброєння, боєприпасів, військової техніки та матеріальних засобів, завезених з РФ для формування частин (підрозділів) мобілізаційного резерву 1 і 2 АК.

Як повідомляла група “ІС”, ГУР МО опублікувало список співробітників ФСБ, причетних до диверсійної діяльності в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Військові РФ проводять масштабну перевірку окупаційних підрозділів на Донбасі

Командування ЗС РФ посилює контроль стану справ у з’єднаннях і частинах оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій...