Військові повідомили, скільки операторів Javelin підготували у Школі протитанкової артилерії

-

Читайте также

За весь час існування Школи протитанкової артилерії підготовлено понад 300 фахівців різних спеціальностей протитанкової артилерії, зокрема, 60 операторів ПТРК FGM-148 Javelin. Навчальні програми тут повністю адаптовані до стандартів Альянсу і відповідають їхній методиці підготовки. Про це повідомив начальник ракетних військ і артилерії − начальник управління РВіА командування підготовки Командування Сухопутних Військ ЗСУ генерал-майор Андрій Маліновський в інтерв’ю «АрміїInform».

«З’явилися нові протитанкові ракетні комплекси – вони спонукали внести у тактику дій зі створення протитанкових резервів і порядок їхнього застосування. Завдяки допомозі американських партнерів нам постачають ПТРК Javelin. Відповідно ми покращили ефективність застосування такої зброї, бо Javelin – це «вистрілив і забув». Вірогідність ураження цілі – 99%», — розповів генерал.

За його словами, у 184-му навчальному центрі за ініціативи Головнокомандувача ЗСУ спочатку підготовлено 5 інструкторів на Javelin. А вони вже вишколили інструкторів зі Школи протитанкової артилерії. Американські колеги спостерігали, як відбуваються підготовка й заліки.

«Їм навіть не довелося втручатися, бо наші хлопці добре знають свою справу. Нині наші фахівці готують операторів на Javelin», — зазначив він.

Як повідомляла група «ІС», Командувач ОС ЗСУ привітав «богів» війни з професійним святом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Американский беспилотник испытали на способность запускать дроны-камикадзе. ВИДЕО

Американская компания AeroVironment представила конфигурацию беспилотника Jump 20 с двумя барражирующими боеприпасами Switchblade 300. Как сообщает FlightGlobal, разработчики в августе...