Військові навчання РФ і Білорусі: в Естонії оцінили безпекові ризики

-

Читайте также

Непрозорість російсько-білоруських навчань «Захід-2021», які починаються у п’ятницю, створює додаткові ризики в регіоні, як це було навесні під час ескалації біля кордонів України. Про це йдеться в коментарі Міноборони Естонії, повідомляє «Укрінформ».

«Поєднання російсько-білоруських стратегічних навчань «Захід-2021» з відсутністю прозорості як з російської, так і з білоруської сторін створює додаткові ризики для безпеки. Тому вкрай важлива співпраця в НАТО та ЄС, щоб уникнути будь-яких прорахунків з боку наших східних сусідів та таких подій, як зосередження військ біля українського кордону, що ми бачили цього року раніше», — зазначили в оборонному відомстві.

Там вважають, що безпосередньої загрози для Естонії у зв’язку з навчаннями «Захід-2021» немає, але вказують на важливість залишатися пильними, оскільки «умови та останні події не сприяють стабільності в регіоні».

«Ми з нашими союзниками уважно стежили за підготовкою і стежитимемо за навчаннями, особливо на тлі поточної гібридної операції з нелегальними мігрантами, ініційованої режимом Лукашенка в Білорусі та націленої на Литву, Латвію і Польщу», — підкреслили естонські військові.

10-16 вересня відбудуться стратегічні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2021». Експерти розглядають їх як один з основних кроків до поглинання суверенітету Білорусі Росією.

Як повідомляла група «ІС», РФ готує окупаційні війська на Донбасі до навчань «Захід-2021».

загрузка...

Свежее

Військові навчання РФ і Білорусі: в Естонії оцінили безпекові ризики

Непрозорість російсько-білоруських навчань «Захід-2021», які починаються у п’ятницю, створює додаткові ризики в регіоні, як це було навесні під час...