Військове партнерство: бригада ЗС Британії допоможе у підготовці «холодноярцям»

-

Читайте также

У межах налагодженої взаємодії до механізованої бригади «Холодний Яр» прибула делегація 12-ї бригади ЗС Великої Британії.

Під час візиту командирами бригад розроблено дорожню карту з розвитку подальшої співпраці. Зокрема, узгоджено план спільних заходів на найближчу перспективу, опрацьовано концепцію взаємодії на кілька років уперед, повідомляє АрміяInform.

Домовленості передбачають надання 12-ю бригадою допомоги в становленні та зміцненні сержантського корпусу, набутті «холодноярськими» командирами сучасних управлінських навичок та методик на практиці, які успішно втілені в провідних арміях НАТО.

Надалі для зміцнення й поглиблення співпраці сплановано підписання Меморандуму про взаємодію між цими військовими частинами з урочистим обміном відповідними прапорами бригади «Холодний Яр» та 12-ї бригади ЗС Великої Британії. Також сплановано візит воїнів-«холодноярців», які зможуть практично ознайомитись із порядком і процедурами підготовки в Королівських Збройних силах.

Ця зустріч стала суттєвим внеском у подальше зміцнення українсько-британського партнерства, особливо актуального в контексті Євроатлантичної інтеграції України та її Збройних Сил.

Нагадаємо, група ІС інформувала про те, як розвідувальна рота 93-ї бригади «Холодний Яр» вразила британських інструкторів місії Orbital.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Наращивание войск РФ в Крыму: в ООН выступили с жестким заявлением

В ООН отреагировали на организованное Российской Федерацией неформальное заседание по "формуле Арриа", состоявшееся 5 мая. РФ призвали немедленно прекратить...