Війська рф провели безуспішні штурми населених пунктів на південь від Бахмута — ISW

-

Читайте также

Українські офіційні особи підтвердили, що росія використовує в Україні безпілотники, надані Іраном. Радник Офісу президента України Олексій Арестович заявив 5 серпня, що Іран передав росії 46 безпілотників і що уряд України вже відмітив використання цих безпілотників у бойових діях в Україні, йдеться у щоденному звіті ISW.

Принаймні, частина наданих безпілотників — це важкі ударні безпілотники «Шахед 129» попереднього покоління, якими російські сили можуть спробувати атакувати надані США HIMARS в Україні. Неясно, чи ці 46 БПЛА – це усі безпілотники, які Тегеран погодився відправити, чи тільки кількість іранських безпілотників, які нині працюють в Україні.

Ключові висновки

Українські офіційні особи підтвердили, що російські війська використовують в Україні безпілотники, надані Іраном.

Російські війська провели безуспішні наземні штурми населених пунктів на південь від Бахмута.

Російські та українські війська обмінялися інтенсивним артилерійським вогнем у Пісках, що говорить про те, що російські сили навряд чи матимуть повний контроль над Пісками, незважаючи на заяви росії.

Російські сили провели кілька обмежених наземних атак на північ, північний захід та південний захід від Донецька.

Російські сили неодноразово використовували артилерійські системи, які навмисно розміщені на території АЕС, для обстрілу цілей за річкою Дніпро.

Російські війська безуспішно намагалися просунутися до Лозового Херсонської області, мабуть, націлившись на український плацдарм на річці Інгулець.

Суб’єкти рф формують нові «добровольчі» батальйони в Омській та Самарській областях.

Російська окупаційна влада, ймовірно, активізує роботу з паспортизації та рублізації, а також збору даних цивільного населення на окупованих територіях у рамках підготовки до майбутніх псевдореферендумів про приєднання окупованих територій України до росії.

кремль продовжує замінювати українських колабораціоністів в окупаційних адміністраціях російськими чиновниками, ймовірно, для підготовки до офіційного російського управління анексованими територіями.

Свежее

Громадяни Чехії зібрали кошти на придбання танка для ЗСУ

Активісти в Чехії зібрали за місяць 1,3 млн. доларів на купівлю модернізованого танка Т-72 Avenger для потреб ЗС України....