Війна за гроші: настоятелів монастирів РПЦ знаходять мертвими

-

Читайте также

В Російській Федерації нещодавно безслідно зник ігумен монастиря РПЦ у Вологді, єромонах Паїсій (Новоженов), якому раніше надходили погрози. Про це повідомляє видання Духовний Фронт України.

Про його зникнення стало відомо 7 вересня. Станом на 14 вересня він вже знайшовся, але варто зауважити, що такі випадки траплялись у Росії раніше і завершувались трагічно.

Так у 2016 році був жорстоко вбитий настоятель монастиря в Переславлі-Залєському Даниїл, у якого було викрадено 1,1 млн рублів. У квітні 2021 року в лісі знайдений мертвим ігумен монастиря в Костромі Андрей (Козлов). Він вийшов з монастиря із особистими документами та грішми і був вбитий.

У самому середовищі РПЦ вже говорять про низький рівень роботи із прихожанами і монахами і бездарність церковного керівництва верхівки Моспатріархату.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в РФ Алєксандр Нєвскій виступає покровителем майнових апетитів РПЦ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Россияне могут не рассчитывать на государственную пенсию

Россиянам, желающим комфортно жить на пенсии, не следует уповать на одни лишь государственные пособия: формированием пенсионных накоплений необходимо заниматься...