Війна в Сирії: в Києві зустріли літак з українською сім’єю, яка повернулася з табору біженців

-

Читайте также

Літак з громадянкою України та її сімома дітьми, які повернулися із табору в Сирії, зустріли в Міжнародному аеропорту “Київ”. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України в соціальній мережі Facebook.

“Офіцери Головного управління розвідки Міністерства оборони України виконали цю складну операцію з повернення наших громадян. Це не перша така операція. Якщо пам’ятаєте 31 грудня 2020 року ми теж зустрічали наших громадян. І кожна така операція ще раз доводить, що Україна своїх не кидає – це наше професійне завдання. У цієї родини попереду ще складний шлях, але найстрашніше, я вважаю, у них вже позаду”, – зазначив під час зустрічі родини Міністр оборони України Андрій Таран.

Головне управління розвідки разом з українськими дипломатами провели успішну міжнародну гуманітарну операцію та в чергове засвідчили, що українці своїх у біді не залишають. Попереду на багатодітну родину чекає адаптація до повноцінного життя.

Усі заходи проводилися у тісній взаємодії з Офісом президента України, Міністерством закордонних справ України, та Комітетом з питань розвідки при Президентові України.

Протягом року з небезпечного регіону співробітниками ГУР МО України повернуто на Батьківщину 15 наших співгромадян.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше РПЦ помолилась за «миротворців» РФ у Сирії, які вбили тисячі дітей.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Медведев поломал игру Путина с ракетными базами на Кубе и Венесуэле

Бывший президент России Дмитрий Медведев, занимающий сейчас должность заместителя главы Совета безопасности, призвал не обсуждать вопрос о возможном открытии...