Війна на Донбасі: в Дніпрі повідомили про стан пораненого воїна, евакуйованого з району ООС

-

Читайте также

В Дніпро військовим вертольотом із району операції Об’єднаних сил евакуйований захисник з численними осколковими пораненнями, які він отримав під час обстрілу. Про стан українського воїна повідомила радник Голови Дніпропетровської обласної ради Тетяна Губа.

«Нажаль,  одне око отримало проникаюче поранення з пошкодженням кришталика. Попереду операція в обласній офтальмологічній лікарні і я впевнена , що наші фахівці відновлять зір. Зараз поранений проходить лікування в реанімації політравми обласній лікарні Мечнікова, де забезпечений усім необхідним  для лікування і діагностики», — написала вона.

Тетяна Губа подякувала військовим медикам за надання першої і етапної медичної допомоги, до організації і здійснення евакуації.

«Дякуйте і не забувайте тих, хто в окопах і бліндажах без кондьорів і в особливих умовах гарантує вам мирне небо, не забувайте загиблих Героїв і їх родини», — зазначила вона.

Як повідомляла група «ІС», в районі ООС рятувальники за тиждень близько сотні разів розміновували територію.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

На пути вступления в НАТО Украина ожидает поддержки от Венгрии, — заявление посольства

Украинские дипломаты ожидают от Венгрии, которая блокирует проведение заседаний Комиссии Украина-НАТО на высоком уровне, поддержки на саммите Организации Североатлантического...