Війна на Донбасі: стало відомо про причини частих підривів окупантів

-

Читайте также

Причини частих підривів окупантів з Російської Федерації на Донбасі полягають у відсутності дисципліни, низькій зарплаті та кваліфікації. Є висока ймовірність, що в майбутньому кількість таких випадків буде рости. Про це заявив заступник директора з міжнародних питань Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь, повідомляє Донбас Реалії.

«У російському контингенті на передньому краї солдати служать за 8 тисяч гривень (у нас доходить до тисячі доларів і більше). Ця зарплата нижча, ніж у охоронця в супермаркеті. Ну хто туди піде служити, які військові фахівці? Тим більше, якщо йдеться про роботу на мінних полях, тобто, про інженерну інфраструктуру, яка вимагає все-таки кваліфікації», — пояснює він.

Самусь вважає, що російські бойовики підірвались, коли намагалися провести якусь операцію або просто заблукали. Він каже, що число подібних підривів буде рости.

Тим більше, що вони вигідні Кремлю: їх використовуватимуть на тлі виборів в Державну думу Росії.

«Формат конфлікту Путіна абсолютно влаштовує, але ці загострення тактичні. він може влаштовувати для створення інформаційних приводів і пропагандистських акцій на тлі передвиборної агітації в Держдуму», — припускає Самусь.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше позаштатні сапери ЗСУ виявляли російські розтяжки та протипіхотні міни на Донбасі. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Наступление «Талибан»: в Афганистане ввели комендантский час

Правительство Афганистана на фоне нового наступления сил "Талибана" ввело комендантский час практически на всей подконтрольной ему территории, пишет «ВВС-Украина». В...