Війна на Донбасі: окупанти обстріляли безпілотник ОБСЄ

-

Читайте также

На Донбасі російські окупанти обстріляли зі стрілецької зброї безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це йдеться у звіті №124/2021, опублікованому СММ ОБСЄ 31 травня.

«30 травня, перебуваючи орієнтовно за 1 км на південь від н. п. Новогригорівка (непідконтрольний урядові, 61 км на північний схід від Донецька) для здійснення оголошеного польоту безпілотного літального апарата (БПЛА) СММ малого радіуса дії, спостерігачі чули 7 пострілів зі стрілецької зброї на відстані близько 0,8–1 км на північно-північний схід», — йдеться у звіті.

За оцінкою Місії, вогонь було відкрито в напрямку БПЛА, що пролітав над позиціями збройних формувань РФ «приблизно за 900 м на північний схід від місцеположення патруля».

«Команда Місії приземлила БПЛА та залишила цей район. Під час цього польоту БПЛА СММ малого радіуса дії зазнавав впливу перешкод сигналу GPS (за оцінкою, унаслідок імовірного глушіння)», — додали спостерігачі.

Крім того, як зазначається, команда Місії втратила 30 травня контроль над просторовим положенням БПЛА СММ малого радіуса дії поблизу Дачного на окупованій Луганщині. «Повернути БПЛА не вдалося. Команда Місії залишила цей район», — йдеться у звіті.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Україна розповіла в ОБСЄ про кількість загиблих бійців ЗСУ за час «перемир’я».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Рота військової поліції ЗСУ вперше проходить оцінювання за стандартами НАТО. ВІДЕО

Вперше за історію навчань Rapid Trident українські військові правоохоронці проходять оцінювання роти військової поліції за стандартами НАТО в рамках...