Війна на Донбасі: дані про втрати окупантів за минулу добу

-

Читайте также

Протягом минулої доби, 11 травня, втрати російсько-окупаційних військ у війні на Донбасі склали 4 особи. Про це йдеться у повідомленні військового блогера «Анатолий Штефан «Штирлиц».

Зокрема відомо що:

Безповоротні (200-ті) — 1 (1 — ошб 1 АК , не бойовий, підрив);

Санітарні (300-ті) — 3 (1 — 3 омсбр 1 АК, не бойовий, в результаті необережного поводження з вибуховими речовинами; 2 — ошб 1 АК , не бойові, підрив).

За уточненими даними втрати російсько-окупаційних військ 10 травня додатково склали 1 особу: санітарні (300-й) — 1 (4 омсбр 2 АК, не бойовий, в результаті підриву на невстановленому вибуховому пристрої (НВП)).

Як повідомляла група ІС, протягом минулої доби, 11 травня, в зоні ООС зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню. Бойових втрат серед військовослужбовців ЗС України не було.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Росія збирається провести військові навчання в Арктиці

У вівторок, 1 червня, командування Північного флоту Російської Федерації оголосило про проведення цієї осені «стратегічних навчань» для перевірки «готовності...