Відпочинок у Криму: на пляжах півострова гниють тони неприбраних водоростей. ФОТО

-

Читайте также

Водорості, що гниють на пляжах приморського села Міжводне у Чорноморському районі Криму відлякали туристів. Справа у тому, що берег від водоростей прибрали, але не утилізували, а згребли і відправили їх назад до моря. Такий «спосіб прибирання» пляжів призводить до того, що водорості починають гнити у акваторії і це викликає вторинне забруднення середовища, пише «АРК».

Варто відзначити, що на кримському узбережжі щорічно спостерігається велике скупчення саме зелених водоростей. Пік їх розвитку припадає на кінець травня – червень. Після відмирання зелена маса часто накопичується на березі.

Крім того, надходження в акваторію значних обсягів неочищених або слабоочищених стічних вод викликає надмірний розвиток водоростей, такі спалахи спостерігаються регулярно біля берегів окупованого Криму.

Как сообщала группа «ИС», санатории в Крыму стремительно теряют привлекательность для инвесторов.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Втрати окупантів в зоні ООС: дані за добу 25 вересня

Протягом минулої доби, 25 вересня, втрати російсько-окупаційних військ в зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС) склали одну особу. Про...