Відома американська компанія стане гостем спеціалізованих виставок в Україні

-

Читайте также

Компанія Lockheed Martin завітає на міжнародні виставки «Зброя та безпека» та «Авіасвіт-ХХІ».

Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на  організаторів виставки «Зброя та безпека».

Компанія Lockheed Martin займає першу сходинку у рейтигу Top-100 найбільших світових оборонних компаній (за даними порталу www.defensenews.com за 2020 рік).

Вона спеціалізується на авіабудуванні, авіакосмічній техніці, суднобудуванні, автоматизації поштових служб та аеропортової логістики. Саме ця компанія розробила та виробляє такі літаки як винищувачі 4-го покоління F-16, та багатоцільові 5-го покоління F-22 та F-35, а також іншу авіаційну техніку.

Нагадаємо, виставки «Зброя та безпека-2020» і «Авіасвіт-ХХІ» відбудуться 13-16 жовтня 2020 року на території Міжнародного виставкового центру у Києві.

Як повідомляла група ІС, Lockheed Martin, яка розробляє лазерну зброю для захисту винищувачів та бомбардувальників на полі бою, продемонструвала «проміневу» систему, яка нейтралізує ворожу ракету.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Милитаризация правосудия: россиян будут судить военные судьи

Власти России развивают тренд на милитаризацию правосудия, назначая на ключевые посты в судебной системе выходцев из структур Минобороны. Так,...